Deep PEAT 4 ehk Polaarsuste neutraliseerimise meetod

Deep PEAT4 on Serbiast pärit kliinilise psühholoogi ja müstiku Zivorad Slavinski loodud. See protsess on mõeldud polaarsuste neutraliseerimiseks ja ühendamiseks. Me kogeme maailma läbi duaalsuse, sest kõigel on olemas vastandpool ehk polaarsus. Polaarsuste integreerimise protsessis neutraliseerime oma soovidelt, probleemidelt või mälestustelt nö elektrilise laengu. 

See meetod võimaldab lahti lasta negatiivsest emotsioonist. Iga probleem või negatiivne kogemus sisaldab endas nelja elementi: kujutluspilt, mõte, emotsioon ja kehaline aisting. Teades, kuidas neid elemente neutraliseerida, saab kiiresti lahustada nii negatiivsed kui positiivsed emotsioonid minevikus olevalt mälestuselt. Selle tulemusena on lihtsam elada olevikus ja planeerida tulevikku, sest midagi ei hoia enam minevikus kinni. 

Pead olema sisemiselt tasakaalus, et sündmusterohke igapäevaelu surve ei lööks sind rivisti välja.

Juhul, kui sa mingil põhjusel ei suuda mäletada nelja elementi, siis alustame META-EFT ehk koputamisega, et lahustada problemaatiline mälestus.

Sessiooni kestab orienteeruvalt 1h. Panus: 45EURi.

META-EFT ehk koputamine

META-EFT (EFT) ehk koputamine on Deep PEAT4 osa. META-EFT loojaks on norralane Tron Enger. See praktika on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. See on energeetilise psühholoogia lihtne meetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest.  

Sessiooni kestab orienteeruvalt 1h. Panus: 45EURi.

Reiki

Usui Reiki Shiki Ryoho – Loomulik Tervendamise Meetod. 

Reiki on üks vanimaid inimkonnale teadaolevaid tervendamismeetodeid. See kätega sooritatav energiatöö toetab inimese terviklikku toimimist. Aitab saavutada vitaalsust ja tasakaalu.

Sessiooni kestab orienteeruvalt 1h. Panus: 45EURi.

Access Bars®

ACCESS BARS® on 32 punkti meie pea peal, mida õrnalt puudutades, vabanevad meie kehest kõik mõtted, tunded ja emotsioonid, mida oleme läbi eluaegade talletanud enda kehasse. See on just kui “delete” nupp sinu arvutis. Võimaldab luua ruumi muutustele oma ellu! 

Mis oleks, kui kogu elu tuleks Sinuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega?

Tavaliselt tekib probleem siis, kui mõistus võtab juhtimise enda kätte ja sa ei tunne end enam piisavalt õnneliku või elusana. Sa oled muutunud hinnanguid andvaks, kontrollivaks või tegutsevaks masinaks, kes ei ole arenemishuviline ega südamest elav olend. 

Access Bars loob ruumi meie kehadesse ja toob meid kohale hetke, sest barside jooksutamine lahustab piirangud kehast ning erinevatest eluvaldkondadest. See kehaprotseduur teeb silmad ette isegi meditatsioonile. Mõnus surin ja rahu saadavad sind pikalt peale sessiooni. Võimas meetod stress leevendamisel ja tervena elamisel. 

Olles endaga ühenduses, juhib kõik sind selles suunas, kuhu su hing tahab liikuda. Minevik ei projekteeri ega mõjuta sinu tulevikku samamoodi kui varem või ei mõjuta seda enam üldse.

Minu meelest on accessi hea võrrelda mediteerimisega, mida harjutatakse mitu head aastat enne, kui saab päriselt öelda, et keegi seda oskab, sest eelnevalt tuleb praktiseerida. Accessi puhul on aga sama kogemus peale esimest sessiooni. Energia jooksutamine teeb kanalid vabaks ja sa lihtsalt koged lendlemist justkui kuskil teises dimensioonis.  

Sessiooni kestab orienteeruvalt 1,5h. Panus: 75EURi.

Avardunud teadlikkuse protsess

Tõhus süsteem soovimatutest emotsionaalsetest ja psühholoogilistest seisunditest vabanemiseks. Protsessi loojaks on Serbiast pärit kliiniline psühholoog ja müstik Zivorad Slavinski.

Isiksuse aspektid sisaldavad erinevaid mahasurutud emotsioone ja mõtteid, mis on sageli meie rahulolematuse ja tasakaalutuse aluseks. Neid aspekte ära tundes ja neutraliseerides saame iseendaga sõbraks ja võime kogeda oma tõelist spirituaalset olemust. See on väga tõhus meetod sisemiseks  integratsiooniks. 

Nauding tekib alati millestki välisest, kuid rõõm süttib sinust enesest. Sina oled teadvus, kes kuulab iseennast! Peale sessiooni ei otsi sa enam tõde ja mõistmisi väljaspool, kuid mõistad, et kõik vastused on peidus ainult ühes kohas – SINUS.

Sobib isikule, kes on juba varasemalt enesearengu teel liikunud. See protsess avaldab sinu elu eesmärgi. 

Sessiooni kestab orienteeruvalt 1h. Panus: 55EURi.

Juhendatud meditatsioon

Juhendatud meditatsioon ehk meelerännak oma sisemaailma, mille käigus õpid olema täielikult hetkes ja märkama oma mõtteid, tundeid ja keha. 

Meditasioon on hea vahend, mis aitab meil tänapäeva kiires infoühistkonnas ellu jääda ja endiselt mõista iseenda olemust. Juhendatud meditatsioon on hea inimesele, kes igapäevaselt ei mediteeri või kellele tundub meditatsioon ainult vaikuses veidi keeruline. 

Seansi eesmärk on sinus vaikus esile tuua ja mõtteruum luua. Argielus on tihti keeruline mõtete rägastikus iseend mõista ja just selle jaoks on hea abivahend juhendatud meditatsioon ehk minu hääle ja taustamuusika kooslus. 

Hingamist jälgides hakkad nägema oma mõtete pidevat liikumist ja sisedialoogi. Mõtted on otseses seoses sinu kogemustega. Luba tunnetel olla oma praktika osa. Protsess õpetab lahti laskma ja jääma keset muutusi iseenda keskmesse. Hetkel, kui päriselt mõistame, et kõik möödub – nii head kui halvad hetked – leiame enda keskme kõige selle keskelt. 

Minu ülesandeks on luua Sulle turvaline keskkond minemaks kaasa meditatsiooni vooluga ja mõista eneses toimuvat veel paremini. Tähtis on see, et sa tunned ennast kindlalt, mugavalt ja kergelt.

Tõeline meelerahu ärkab siis, kui me süda on avatud ja võtame tänutundes vastu kõik, mida universum meile pakub. 

Sessioon kestab orienteeruvalt 45minutit. Panus: 35EURi.