Herbaatika on looduse mõistmine ning taimede kasutamise kunst.

Holistiline taimetarkus lähtub inimesest ja loodusest kui tervikust, kus keha, hing ja meel on omavahel seotud, mõjutades igat rakku, psüühikat ja keskkonnas toimuvat.

Minu eesmärgiks on erinevate Eesti loodusteraapiate abil toetada ja tervendada abivajajat. Ravida saab nii salvide, tinktuuride, õlide, vannide, raviteede või tõmmistega. Taimeravis tuleb leida haigusseisundiga sarnase vibratsiooniga taim, et loodus saaks tuua tasakaalu. Väga oluline on siinkohal ka mõista, et taimele tuleb anda luba enda toetamiseks.

Meie elu on seotud looduselementidega – Maa, Vesi, Tuli ja Õhk. Kõikides nendes elementides peitub tohutu jõud ja igale elemendile vastab kindel taimetarkuse viis. Milline on sinu tähemärk ja selle juurde kuuluv element?

TULI – Jäär, Lõvi, Ambur
ÕHK – 
Kaksikud, Kaalud, Veevalaja
MAA- 
Sõnn, Neitsi, Kaljukits
VESI – 
Vähk, Skorpion, Kalad

Loomulikult oleneb väga palju ka sinu elustiilist, harjumustest, mõttelaadist ja inimestest, kellega koos aega veedad.

Tšakrad on inimese kehas paiknevad energiakeskused, mis füüsilisel kehal paiknevad mööda selgroogu. Kõigil tšakratel on oma kindlad värvid, tähendused ja omadused ning nad on kõik omavahel seotud, moodustades lahutamatu terviku. Tšakra tähendab sanskriti keeles “ratast”, sest peenkeha tasandil on tegu pöörlevate ketastega. Tasakaalus tšakrad on hea enesetunde aluseks. 

  1. 1. Muladhara ehk juurtšakra 
  2. 2. Svadhistana ehk sakraaltšakra
  3. 3. Manipura ehk päikesepõimik
  4. 4. Anahata ehk südametšakra
  5. 5. Vishudha ehk kurgutšakra
  6. 6. Ajna ehk kolmas silm
  7. 7. Sahasrara ehk kroontšakra
  8.  

Energiakeskuste värvid on ühenduses looduses esinevate toonidega. Sinakasvioletset tooni taimed toimivad ülemistesse keskustesse, rohekad südamesse ning kollased, oranžid, punased, pruunid kõhu- ja alumistesse keskustesse.

Tooted Herbazen looduskosmeetika valikust

 

Curetic ehk nahaprobleemide kaotaja salv.

 

 
 

Broneeri aeg, et arutada just sinu terviseprobleemi toetava taime tarbimise viisi ja sobivust.